Satış sonrası hizmetlerinde de kalite.

Satış kadar, satış sonrası hizmetlerinde de gerçek kaliteyi hedeflemekteyiz. CNC makinelerde günümüzde, üretim kalitesi kadar satış sonrası servis hizmeti de önem kazanmıştır. İyi bir makine yine iyi bir teknik servis hizmetiyle verimli kullanılabilmektedir.

25 kişilik uzman kadromuzla ürün portföyümüzdeki tüm makinelere kurulum, eğitim, arıza, periyodik bakım ve geometrik ve elektronik kalibrasyon konularında hizmet vermekteyiz. TSE hizmet yeterlilik belgesi sahibiyiz ve ayrıca mühendis ve teknikerlerimiz TİAD mesleki yeterlilik belgelerine de sahiptir.

Teknik hizmetlerimizin niteliğini gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli güncellemekteyiz. Hizmet kalitemizi yüksek tutmak adına teknik ekibimiz düzenli olarak yurt içi ve yurt dışı eğitimleri almaktadır.

Makine Kurulum

Bizim için gerçek başarı, tam müşteri memnuniyetidir. Konusunda 30 yıllık mesleki tecrübeye sahip olan takım liderlerimiz tarafından yönetilen teknik ekiplerimiz, makine kurulum, arıza, düzenli bakım ve kalibrasyon servislerinde hızlı, doğru ve güvenilir müdahale ile imalat sürecinizin aksamadan yürütülmesini sağlar.

Arıza ve Periyodik Bakım

Makinelerin verimli çalışması için periyodik bakım gereklidir. İşletmeler üretim süreçlerinde haftalık, aylık bakımlar sırasında gözden kaçırdığı teknik sorunlar arızaya ve imalatın durmasına yol açabilir. Uzman ekiplerimiz tarafından yürütülen periyodik bakım hizmetiyle, zamanında değişmesi gereken yedek parça ve aksamlar güvenle değiştirilir, tüm bakım ve ayarlar yapılır. Bu sayede arıza riskleri ortadan kalkar, makineniz optimum performansında verimli çalışır. Düzenli bakım hizmeti aynı zamanda makinenizin ömrünü uzatır. Yedek parça stokumuz, olağan ve olağan dışı her türlü parça talebini hızla karşılar ve düzenli bakım paketi hizmeti alan müşterilerimiz indirimli yedek parça fiyatlarından yararlanır.

Kalibrasyon Hizmeti

Makinelerin hassasiyetlerinde, kurulmasından sonraki ilerleyen zamanlarda elektronik ve mekanik olarak azalmalar gözlenmektedir. Kullandığımız üstün teknolojiye sahip cihazlarla makinelerin hassasiyetleri yükseltilerek mevcut toleransları içerisinde çalışmaları sağlanmaktadır. Bu kapsamda geometrik kalibrasyonlar yapılır, EDM makineleri için jeneratör kesim değerleri fabrika ayarlarına döndürülebilmektedir.

Eğitim

Uzman teknik servis kadromuz tarafından ürün portföyümüzdeki tüm makineler ve yazılımların kurulum ve eğitim hizmetleri verilmektedir. Eğitimler hem kendi eğitim ve uygulama merkezimizde ve hem de müşterimizin işyerinde verilmektedir.

Özel imalat çözümleri

Özel imalat prosesleri için size özel projeler, yatırım planlama, fizibilite, makine ve uygulama raporları hazırlarız. Temsilcisi olduğumuz global markaların yurt dışı tesislerinde deneme kesimleri ve özel uygulama testleri geliştirir, yatırım projenizin %100 doğru ve güvenilir sonuçlara ulaşmasında stratejik destek sağlarız.