ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ UZMANI

2002’den beri Türk sanayisine hizmet veren CNC teknolojileri şirketiyiz. İşleme merkezi, elektro erozyon alanlarında dünyanın önde gelen markalarının satış, servis, yedek parça ve sarf malzemesi temsilciliğini yapmaktayız. Endüstri 4.0 uyumlu ileri teknoloji ürünleriyle kalıpçılık ve seri imalatın çok yönlü taleplerini karşılayan rekabetçi çözümler sunuyoruz.

Küresel markaların yanı sıra sarf malzeme ve yedek parça alanında kapasite ve hedeflerimiz oldukça yüksektir. Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın sayılı sarf malzeme deposuyla müşteri taleplerini, üretimde en küçük aksamaya yol açmadan karşılamaktayız.

Faaliyetlerimizi, İstanbul’da İMES’te 4 bin, Eskişehir’de 3 bin metrekarelik ofis, showroom ve tesislerimizde sürdürmekteyiz. Ankara, Bursa ve İzmir’de temsilciliklerimiz bulunmakta.

Her geçen gün büyüyerek güçlenen çalışan kadromuzla Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarına hizmet vermekteyiz. Çalışma anlayışımız, sanayicimize üretim ihtiyaçlarına uygun verimli, kazançlı ve sürdürülebilir çözümler sunmaktır.

CNC işleme teknolojilerinde makine satışı, sarf malzeme, yedek parça, CAM yazılımı, teknik servis, bakım, eğitim ve uygulama hizmetleriyle “tam çözüm” ve “tam müşteri memnuniyeti” ilkelerini hedeflemekteyiz.