Thomas Wengi: Hedefimiz Başarı Çıtasını Yükseltmek

Thomas Wengi GF MS International

Thomas Wengi:
Hedefimiz Başarı Çıtasını Yükseltmek

CNC üretim çözümlerinde önde gelen markalardan GF, yeniden Erkan CNC ile bir araya gelmesinin ardından takım tezgâhları pazarında hedeflerini yükseltti. GF International Genel Müdürü Thomas Wengi yeni iş birliğinden beklentilerini anlattı.

-GF ile Erkan CNC iş birliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aslında GF ve Erkan CNC Türkiye pazarında müşterilerine iyi hizmet vermekte olduğunu düşünüyorum. Şimdi her iki gücün potansiyelini daha da büyük bir başarıya dönüştürmek için iş birliği yapıyoruz. Daha güçlü bir gelecek için, müşterilerine geniş bir yelpazede mükemmel imalat çözümleri hizmeti vermek için güçlerini birleştiriyor.

-Müşterilerin bu güç birliğinden ne gibi avantajları olacak?

Müşterilerimize şu mesajı vermek isterim, bu nokta çok önemli, GF markasının Türkiye ofisini kapatmadı, kesinlikle Türkiye’den ayrılmadık, buradayız. Şimdi ve ilerde müşterilerimize daha iyi hizmeti vermek için buradayız. Bu operasyon gelecek için en iyi seçenekti, bazı kararları almak zordu ama, bunun en iyi karar olduğuna eminiz.

-GF’in özellikle yüksek teknoloji çözümlerde diğer markalara göre iddiası nedir?

Bence neden GF ile yürümelerinin gerekçesi üretkenlik. Verimlilik arıyorsanız, yani eğer bir makineniz var ve bir şeyi en verimli şekilde yapmak istiyorsanız bunun doğru cevabının GF olduğunu düşünüyorum. GF ile sadece bir makine değil, üretim çözümünü alırsınız demektir.

Bugün üretimin ihtiyacı olan farklı teknolojiler GF Machining Solutions markası altında birleşiyor. EDM, milling, lazer, 3D baskı teknolojileri. Bu nedenle kullanımı kolay, verimli, çok üst düzey kalite geniş bir teknoloji yelpazesi sunuyor.

Bu nedenle The Wall Street Journal tarafından “Dünyanın en sürdürülebilir 10 şirketi” arasında gösterildik. Bu bizim iddiamız, bu konuda her geçen gün daha iyiye doğru gideceğiz.

Müşterimizi geliştirmek için daha mükemmelini yapabilecek güçteyiz ve partnerimiz Erkan CNC ile bir sonraki adımı atıyoruz.