Kaliteli ve doğru sarf malzemeleriyle performansınızı ve kazancınızı artırın.

CNC Sarf Malzemede lider tedarikçiyiz. Türkiye’nin en büyük stok envanteriyle müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine hızla cevap vermekteyiz. Üretim uygulamanıza en uygun ve en ileri teknolojik ürünleri seçmenize ve başarınıza yardımcı oluyoruz.

Makine yatırımlarının verimli ve kârlı kullanılabilmesi bu makinelerin tam performans ve kapasite ile çalışabilmesiyle mümkün. Bu sebeple makinelerde doğru parça ve sarf malzemesinin kullanılması önem kazanıyor. Takım tezgâhları üreticileri geliştirdikleri teknolojilerle farklı işler için farklı ürünler kullanarak makinenin performansının tam olarak kullanılabilmesini desteklemekteler

CNC Erozyon Telleri

Türkiye’nin en büyük CNC erozyon teli tedarikçisiyiz. Dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini üreticilerimizin hizmetine sunmaktayız. GF, Bedra, Oki ve Suncut marka ürünlerimizle yüzlerce başarılı işletmenin çözüm ortağıyız.

Erozyon teli söz konusu olduğunda hangi uygulamada hangi telin kullanılacağına karar vermek oldukça önemli. Uygulama tecrübesine sahip mühendis, teknisyen ve satış uzmanlarımız size, makinenizin parametrelerine uygun danışmanlık desteği vermekte.

Bütün işlerde aynı teli kullanmanız başarıya ulaşmanızı zorlaştırabilir. Kalite, hız ya da her ikisinin optimum birleşimi gibi imalat hedefinize en uygun erozyon telini tercih ederseniz verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Sanayide kalite çıtası ve rekabet hızla yükselirken, yüzey pürüzsüzlüğü ve ölçü hassasiyeti ön plana çıkmakta. Yüzey kalitesi ve ölçü hassasiyeti istediğinizde çinko kaplama tel tercih edilirken, hız limitlerine ulaşmak istiyorsanız bakır tel işinizi kolaylaştıracaktır.

CNC Filtreler

Pazara sunduğumuz yüksek kaliteli filtreler, makinenizin maksimum temizlikte çalışmasını sağlar.

Tel erozyon makinelerindeki en önemli sarf malzemelerden biri olan filtreler makinenizin akciğerleri gibidir. Filtre uzun vadede makinenizin yıpranmasını önler ve kullanım ömrünü uzatır.

Kesim sırasında suya karışan partikülleri temizler ve makineniz verimli çalışır. Bu partiküller sudan ayrıştırılmazsa, sistemde dolaşırlar ve makine aksamlarının zaman içinde aşınmasına neden olurlar. Valf ve pompa gibi parçalarda tıkanmaya, otomatik tel takmada aksamalara ve basınçlarda düşmelere yol açarlar, ayrıca yüksek bakım masraflarına yol açarlar.

CNC Kimyasal ürünler

Tel erozyonda kullanılan su yalıtkan olmalıdır. Kesim sırasında çıkan partiküller suyu iletken hale getirir. Makinanızda kullanılan reçine suyun iletkenlik değerini düşürür. Suyun iletkenlik değeri ne kadar düşük ise kesim hızı ve makine performansı o kadar yüksek olacaktır. Bunun için tel erozyon tezgâhlarına özel olarak üretilmiş hem anyonik hem de katyonik özellikteki reçineleri kullanılmalıdır.

Hassas kesim için tel erozyon makinesinin temizliği önemlidir. Tıkanmış guide’lar, kirli valfler, pompalar ve iletken parçalar makinenizin performansını düşürür. Bu nedenle makine düzenli periyotlarla ve doğru temizleme sıvıları ile temizlenmelidir.

Tel erozyon tezgahlarınız için özel olarak üretilmiş ürünleri sunmaktayız. Bu ürünlerden Japonya da üretilen K200 temizleme sıvısı makine parçalarına zarar vermeden pas ve tortuların etkin şekilde temizlemesini sağlar, insan sağlığı açısından da güvenlidir.

Uzun süren kesimlerde iş parçaları kesim sırasında paslanabilmektedir. Bu da iş parçanızda yüzey kalitesinden ölçü hassasiyetine kadar birçok sorun yaratabilir. Bunun için parça yüzeyini kaplayarak paslanmasını engelleyen antipas sıvısı kullanılır.

Geniş yedek parça stokumuzdan makinenizin arıza ve düzenli bakımı için gerekli orijinal ve yan sanayi yedek parçalarını hızla tedarik eder ve üretiminiz aksamadan devam etmesine yardımcı oluruz.

Tezgâh üreticilerinin Ar-Ge çalışmalarına dayalı üretilen orijinal bakım parçaları makinenizin performans standartlarını korurken, üretim maliyetlerinizi kontrol etmek amacıyla yan sanayi yedek parça ürünlerimiz de tercih edebilirsiniz.

Sarf Malzeme Teklifi İsteyin