MAKTEK’te Güç Tazeledik

Maktek 2023 Erkan CNC

MAKTEK’te Güç Tazeledik

MAKTEK 22 beklentilerin üstünde katılımcı, ziyaretçi ve satış oranlarıyla bugüne kadarki en başarılı fuar olarak kayıtlara geçti.

Tüyap verilerine göre 14 salonda 120 bin metrekare alanda 1000 katılımcı firma ile yapılan MAKTEK Avrasya, dört yıl önce yapılan son fuarın ziyaretçi sayısını ikiye katladı. Pandemiden dolayı 4 yıl aradan sonra yapılan fuardan hem katılımcı firmaların ve hem de ziyaretçilerin memnun kaldığı gözlendi.

Takım tezgahları sektörünün önde gelen firmalarının gövde gösterisi yaptığı fuarda Erkan CNC, 3. Salonda 322 metrekare stantta oldukça hareketli bir fuar deneyimi sundu. 8 CNC makine ile otomasyon ve bağlama ekipmanlarının sergilendiği stant ziyaretçi akınına uğradı.

Stantta GF markalı 5 eksen işleme merkezleriyle, tel erozyon ve dalma erozyon makineleri, EMCO marka torna tezgahları, Axile 5 eksen işleme merkezi ve Microcut işleme merkezi makineleri ziyaretçilere tanıtıldı.

Fuar süresince binlerce kişinin ziyaret ettiği stantta tanıtım sunumlarının yanı sıra 50 civarında makine satışı yapıldı.