GF Machining Solutions

GF Mikron 5 Eksen İşleme Merkezleri

Otomasyona hazır dikey 5 eksenli freze makinesi teknolojisi ile yeteneklerinizi genişletin, kurulum sürelerini azaltın ve son derece karmaşık parçaları işleyin.

Modern parça ve kalıp üretimi için gereken karmaşık konturları ve geometrileri işlemek için geliştirilen 5 eksenli CNC makineleri, gelişmiş makine hareketi ve optimize edilmiş takım yolları sağlamak için üç eksene iki döner eksen ekler. 5 eksenli işleme, üreticilerin iş parçasına daha fazla erişim sağlayarak üreticilerin daha yüksek verim ve daha düşük maliyet için daha az kurulum ile en karmaşık parçaları işlemelerine olanak tanır.

GF Machining Solutions’ın endüstride öncü 5 eksenli dikey freze makinesi teknolojisi ile atölyeler, tüm üretim sistemlerine kolay entegrasyon için üretilmiş sağlam, dinamik ekipmanlarla en yüksek hassasiyet seviyelerine ulaşabilir.

GF Mikron MILL P U Serisi

Gelecek İçin Çeviklik

Mikron MILL P U Serisi, portal vinç tipi tasarımında son derece sağlam, stabil ve hassas bir işleme merkezidir. Bu beş eksenli freze çözümü, yüksek performanslı makineyle işleme uygulamaları için tasarlanmıştır. 

Mikron MILL P serisi, kalıp ve döküm üreticilerinin karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için akıllı verimlilik sunar. Hızlı piyasa gelişmeleri ve geleceği değiştiren inovasyonlar kalıp ve döküm üreticilerinin değişime ayak uydurma yeteneğini zorlamaktadır.

GF Machining Solutions, Mikron MILL P serisi, beş eksenli, eş zamanlı freze makineleri ile bu üreticilere gelecek için çeviklik sağlamaktadır. 

Mikron MILL E 500/700 U 5 Eksen İşleme Merkezleri

Potansiyelinizin tamamını açığa çıkarın

Çözüm yelpazesi HEM U serisinin ikinci nesil takipçisidir. Daha sağlam bir makine tabanına daha büyük bir makineyle işleme kapasitesi ve daha iyi bir makineyle işleme performansı katar. -65° ~ 120° geniş dönüş aralığına ve 450 kg’a kadar ağır parçaları eğme, döndürme tablasına yükleme kapasitesine sahip olan bu çözümler, kullanıcının piyasada mevcut olan diğer tüm makinelerden daha geniş bir parça ve alet yelpazesini üretmesine olanak sağlar.