GF Machining Solutions

GF Mikron 3 Eksen Dik İşleme Merkezleri

Otomasyona hazır dikey 3 eksenli CNC frezeleme çözümleri ile veriminizi ve üretim yeteneklerinizi artırın. Modern imalatın temeli olan 3 eksenli dikey CNC freze makineleri etkili şekilde talaş kaldırmak için döner takımlar kullanır. Yüksek hızlı 3 eksenli frezelemede öncü olan GF Machining Solutions, üreticiler için gerekli olan hız, güç, performans ve dinamiğe sahip kapsamlı bir CNC freze makinesi yelpazesi sunar. Uyumlu otomasyon sistemleri ve isteğe bağlı özelliklerden oluşan eksiksiz bir katalog sayesinde, GF Machining Solutions’daki her 3 eksenli CNC makinesi, her atölyenin ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir.

GF Mikron MILL E Serisi 3 EksenDik İşleme Merkezleri
Performans ve Esneklik

Dikey, üç eksenli Mikron MILL E 800 ve Mikron MILL E 1200, VMC kategorisinde standartları belirliyor. Sağlam, kompakt ve kullanımı kolay Mill E serisi, işleme performansı ve stabilitenin mükemmel uyumudur. GF mühendisleri, uzun yılların geliştirme deneyimlerinin sonucunda, her durumda kusursuz çalışan, verimli ve hassas bir üretim çözümüne ulaştı. 

Mikron MILL E serisi, performans için hazırlanmış son derece etkili bir pakette bir araya getirilen tanınmış ve kanıtlanmış bileşenler sayesinde hem geleneksel hem üç eksenli uygulamada olağanüstü, güvenilir bir performans sunar. 

GF Mikron MILL P 500/900 3 Eksen Dik İşleme merkezleri

Tavizsiz süreç güvenliği ile güvenilir şekilde olağanüstü performans

Otomasyon ve sağlam, uzun süreli hassasiyet için tasarlanan Mikron MILL P 500 dikey 3 eksenli freze makinesi, her parçada, her gün güvenebileceğiniz tutarlı bir performans sunar. MILL P 500, üreticilere en yüksek parça kalitesini ve verimini elde etmek için uygun maliyetli bir yol sunar. Bilişim ve iletişim teknolojileri (ICT) ve elektronik endüstrilerindeki zorlu döküm ve pres kalıbı ve elektrot frezeleme uygulamalarının yanı sıra otomotiv, tıp, ambalaj ve ev aletleri uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.

İşinizi zirveye taşıyın
Mikron MILL P 500 dikey 3 eksenli freze, sağlam portal yapısı ile en iyi yüzey kalitesi ve çok yüksek konumlandırma ve kontur doğruluğu arayan döküm ve pres kalıbı ve parça üreticileri için özel olarak tasarlanmıştır. Üreticiler, makinenin ideal ergonomisi sayesinde geniş ön kapıdan 1.000 kg’a kadar parçaları el ile kolayca yükleyebilir.

Mikron MILL S Serisi 3 Eksen İşleme Merkezleri

Performans ve hassasiyet standardını belirleyen yüksek hızlı frezeleme çözümü. Sektörün önde gelen yüksek hızlı frezeleme çözümleri serisi olan Mikron MILL S serisi 3 eksenli dikey CNC freze makineleri, tüm üreticilerin en yüksek seviyede hız ve kalite sağlama zorluğunu karşılamasını sağlar.

Entegre otomasyon ve ölçüm sistemleri, akıllı makine modülleri, birinci sınıf kontroller ve rakipsiz makine dengesi güvenilir süreçlere, en hızlı döngü sürelerine ve en iyi yüzey kalitelerine olanak tanır.

Saat üretimi, elektronik, işleme ve bilgi ve iletişim teknolojisi endüstrilerindeki küçük hassas parçalar için ideal olan MILL S serisi, yüzey bitirme ve parça ve kalıp üretimi için gerekli olan parça kalitesi için karmaşık takım yollarını ve yüksek besleme hızlarını yönetir.