GF drill-20 delik delme makinesi

GF AgieCharmilles Drill 20: Çoklu yapılandırma ile kolayca delik açın

GF Drill 20-Delik Delme

AgieCharmilles DRILL 20, başlangıç deliklerini delmede yaygın olarak kullanılan yüksek hızlı bir delme makinesidir. Havacılık sektöründe uçak motorları için ve ayrıca enerji üretiminde gaz türbinleri için, türbin kanatlarının ve kanatçıkların erimesini önlemek için bunların yüzeyinde bir soğutma havası filmi oluşturmak üzere soğutma deliklerine ihtiyaç vardır. Bu makine beş eksenli yapılandırması sayesinde eğimli yüzeye sahip bir iş parçasında herhangi bir açıda delik delebilir.

Kurulum sürenizi kısaltın

Operatör konsolu sayesinde süreç izleme ve optimizasyon gerçekleştirilir. Kısa devre, sıcaklık ve sıvı seviyesi sensörleri güvenli çalışma sağlar. Sayısal kontrollü X, Y ve Z eksenleri ve çeşitli temas döngüleri, kurulum sırasında operatör için kolaylık sağlar.

Hayatınızı kolaylaştırın

Operatör konsolundaki veri girişi hızlı ve basittir. Teknoloji ayarları malzeme elektrodu/parçası, parça yüksekliği ve elektrot çapı tarafından otomatik olarak seçilir. Temas döngüleri birkaç komutla programlanabilir ve kullanılabilir.

Maksimum delme derinliği

200 mm’ye (7,78 inç) kadar delme derinliklerine sahip olan DRILL 20 geniş bir uygulama aralığı için ideal dikey matkaptır.

İnce elektrot teknolojisi

Bu makinenin Ø0,1 – 0,3 mm (0,004 – 0,012 inç) ince elektrot teknolojisi onu kurşun çerçevelerde veya yüksek hızlı presleme kalıplarında ince başlangıç deliklerini delmek için uygun hale getirir.

Ana Özellikler
Makine boyutları en x boy x yükseklikmm1340 X 910 X 1940
X, Y, Z Eksen hareket yollarımm300 x 200 x 300
Jeneratörmm30 A
Maks. iş parçası ağırlığıKg300
Elektrot çapı01. up to 3 mm
Maks. Delme derinliğimm200
Elektrot klavuz hareketiMm100