ÇOK YÖNLÜ ÜRETİM TALEPLERİNİZ İÇİN AXILE İŞLEME MERKEZLERİ

3X ve 5X yüksek hızlı işleme merkezleri, rekabetin arttığı günümüz imalat koşullarında, daha hızlı ve verimli üretebilmek ve üretim adetlerini yükseltmek için en çok talep edilen makinelerdir. AXILE işleme merkezleri, yüksek üretim kalitesi gereken parçaların 3, 4 ve 5 eksenle işlenmesi için tasarlanmıştır.

Axile İşleme Merkezleri Size Sürdürülebilir Verimlilik Vaat Ediyor

AXILE markasını tanımlayan en iyi kelime çevikliktir. Motor çevikliği yüksek hız ve kusursuz olarak hareket etmeye dayanmaktadır. Bu özellik “High Speed Machining” yüksek hızda işlemenin temelini oluşturur. Mental çeviklik ise hızlı algılama, düşünebilme ve uygulayabilme yeteneğidir.

AXILE size çevik ve akıllı bir işleme merkezi vaat ediyor. Üreticilerin birçoğu sürekli aynı problemlerle karşılaşıyor: Yüksek maliyet, yetkin olmayan makine operatörleri ve düşme eğiliminde olan satış gelirleri. AXILE tüm üreticilere High Speed 5 eksen teknolojisini kullanan yüksek verimli makinelerini öneriyor. Yeni AXILE çizgisi ileri üretim teknolojileri kullanılarak sürdürülebilir kaliteyi garanti eden dünya çapında kalite ve güveni sağlayan tedarikçiler ile geliştirilmiştir.

AXILE High speed İşleme merkezleri Tayvan’ın en büyük takım tezgahı üreticilerinden biri olan Buffalo CNC Makine tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. ileri seviye teknolojiye liderlik eden üreticilerden biri olan Buffalo CNC firması 40 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Tayvan Elektronik ve Takım tezgahları konusunda uzmanlaşmış iş gücüne ve diğer ülkelerden çok daha etkili bir tedarik zincirine sahiptir. Bu nedenle dünyanın en büyük makine üreticilerine ve makine bileşenleri tedarikçilerine sahiptir.