Heller İşleme Merkezi

HELLER TÜRKİYE’DE

Erkan CNC, dünyanın önde gelen işleme merkezi markalarından Alman HELLER ile Türkiye yetkili satıcılık anlaşması imzaladı.

Erkan CNC, tüm dünyada ileri teknoloji 4 ve 5 eksen işleme çözümlerinde tanınmış bir marka olan HELLER’i Türk sanayicilerle buluşturuyor.

HELLER ile Erkan CNC’nin yetkili satıcılık anlaşması geçtiğimiz günlerde firma yetkilileri tarafından imzalandı. HELLER markası özellikle otomotiv ve havacılık sektörlerinin seri imalat ihtiyaçlarını karşılayan makine ve üretim çözümleriyle tanınıyor.

HELLER makinelerinin temsilciliğini üstlenen Erkan CNC’nin Genel Müdürü Serdar Basri Akgün, “HELLER markasıyla müşterilerimize üretimde daha fazla verimlilik ve esneklik sağlamak için geniş bir çözüm yelpazesi sunuyoruz” dedi.

Akgün, “1894 yılında kurulmuş 125 yıllık köklü bir marka olan HELLER makineleri ve çözümleri, tek bir makineden tam otomatik anahtar teslimi üretim sistemlerine kadar müşteri odaklı komple çözümler üreten takım tezgahlarından çok daha fazlasını ifade etmektedir” diye konuştu.

Son teknoloji CNC tezgâhları ve metal işleme için üretim sistemleri sunan HELLER geniş ürün yelpazesi, 4 ve 5 eksenli işleme merkezleri, freze / torna işleme merkezleri, özel makineler ve işlem makineleri, kaplama modülleri ve ayrıca krank mili ve eksantrik mili işleme makinelerinden oluşmaktadır.

İşleme sektörünün önde gelen takım tezgahı üreticilerinden biri olan HELLER, Avrupa, Asya ve Kuzey ve Güney Amerika’daki 5 üretim tesisi ve dünya çapında 2.900 personelle faaliyet gösteriyor.

Erkan CNC, HELLER markasının satış, teknik servis ve eğitim hizmetlerini yürütecek.