HEDEFİMİZ TÜRK SANAYİSİNE DEĞER KATMAK

CNC teknolojilerinde dünyanın güçlü markalarının Türkiye satış temsilciliğini üstelenen Erkan CNC, yüksek teknolojili EDM ve Milling çözümlerini Türkiye pazarına sunuyor.

Gelişen sanayimize 16 yıldır hizmet veriyoruz. Müşterilerimize değer katmayı hedefleyen yaklaşımımız bizi bu yolculukta daima zinde tuttu. Ürün ve hizmetlerimizi sunarken hep zamanla yarıştık ve kendimizi geliştirmeye çalıştık.

Sürekli yeni şeyler öğrenmenin ve gelişmenin peşinde koştuk ve böyle devam edeceğiz. Çünkü müşterilerimize değer katmanın, onların işini geliştirmenin kendimizi sürekli geliştirmekle mümkün olabileceğine inanıyoruz.

Erkan CNC geçmişte beraber yolculuk yaptığı global markalardan yeni şeyler öğrendi, değer kazandı ve büyüdü. Böylece, dünyaya Türkiye sınırlarının dışından bakabilme becerisi edindik ve ülkemizin ihtiyaçlarını yerinde hissederek çok yönlü perspektiflerle değerlendirme fırsatı yakaladık. Bu deneyim bize objektif çözümler üretmede yeni ufuklar açtı.

Geride bıraktığımız bu 16 yıllık süreçte çıraklık ve kalfalık dönemini yaşadığımızı, şimdiyse ustalık döneminde olduğumuzu düşünebiliriz. Erkan CNC ile çalışmayı tercih eden dünya markalarıyla çıktığımız yolculuğumuzun bu yeni evresinde yeni başarılara imza atmak ve sektöre kalıcı bir marka olarak değer katmak istiyoruz.

Bir makineden öte bir kültür

Fanuc, CNC dünyasında marka kimliğiyle öne çıkan sayılı firmalardan biri. Fanuc gibi saygın bir markanın temsilcisi, partneri olmaktan mutluyuz. Türkiye pazarında özellikle EDM alanındaki tecrübesi ve başarısıyla öne çıkan Erkan CNC’nin Fanuc markasıyla etkili bir sinerji yaratacağına olan güvenimiz tamdır. Biz Fanuc markasına bir ürün olarak değil, Türkiye pazarına üretim desteği, katma değer, inovasyon olarak bakıyoruz.

Endüstriyel otomasyonun öncüsü olan Fanuc’un yüksek teknolojiyle ekolojik dengeyi buluşturan ve üst düzey müşteri memnuniyetini yakalayan başarısını Türkiye pazarında yeni hedeflere taşımak bizim için heyecan verici bir deneyim olacak. Çözüm odaklı yaklaşımıyla Fanuc Türkiye ofisiyle iyi bir takım olacağımıza kuşkumuz yok.

Fanuc, Robocut yeni nesil tel erozyon makinelerini ayda sadece 100 adet üretmekte ve harika bir üretim kalitesi ile pazara sunmakta. Japonya’da üretilen nadir Japon markalarından biri olan Robocut, sektörün belki en az bakım gerektiren, kullanımı kolay ve uzun ömürlü makineleri. Günümüz ekonomik şartlarında birçok üretici ekonomik üretim için Çin, Singapur ve Tayland gibi ülkeleri tercih ederken Fanuc Robocut üretim kültürü ve teknolojisi sayesinde cazip fiyatlara yüksek kaliteyi sunabilmekte. Robocut makineler tüm tel erozyon ihtiyaçlarına cevap verebilmekte.

Küresel pazarın büyük oyuncuları

Öte yandan Türk sanayicisinin üretim hattındaki çok yönlü talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak küresel pazarda öne çıkan başka markalarla da yeni sözleşmeler yaptık. Tümü, kendine özgü üretim konseptleriyle ülkemizin üretim becerisine katkı sunacağına inandığımız markalar.

EDM ile high speed milling alanında “üretim hücresi” felsefesiyle otomasyonu hedefleyen Alman markası Exeron, Tayvan’ın inovasyondaki bir numarası Buffalo Machinery’nin tasarladığı, Avrupa pazarını hedefleyen Axile markası, tel erozyon ve dalma erozyonda üst düzey teknolojileri ekolojik üretim anlayışıyla sunan İspanyol Ona markası ve orta-büyük beş eksenli işleme merkezlerinde haklı bir üne sahip olan İtalyan Gruppo Parpas Erkan CNC çatısı altında sizlere gururla sunduğumuz ürünler.

Tüm markalarımıza ve ürünlerimize güveniyoruz, çünkü arkasında büyük kurumsal hikayeler ve teknolojik başarılar var. Komple üretim hattı için adeta bir senfoni orkestrası bütünlüğü içindeki bu çözümlerimizin müşterilerimizin üretim gücüne güç ve değer katacağına inancımız sonsuzdur.