GF Verimlilik Ortaklığı Buluşması

GF Machining Solutions’ın İsviçre’deki fabrikası Türk konuklarını ağırladı. Teknoloji gezisinde, takım tezgahlarında yenilikçi çözümler ve otomasyon teknolojileri hakkında etkinlikler düzenlendi.

Erkan CNC’nin düzenlediği teknoloji gezisinde bir grup sanayici İsviçre’nin Bern şehrinin Biel kasabasındaki GF Machining Solutions fabrikasını ziyaret etti. Üç gün süren gezi sırasında Türk kafile, teknik sunumlar, konferanslar, test uygulamaları ve atölye gezilerine katıldı.

“Sizin Verimlilik Ekibiniz adlı etkinliği GF’in çözüm ortakları Blaser Swisslube, Fraisa AG ve Rego-Fix AG işbirliğiyle yapıldı. Gezi kafilesi, en yeni freze, tel erozyon ve otomasyon uygulamalarını yakından tanıma fırsatı buldu ve verimliliğin nasıl artırılabileceğine dair yeni teknolojiler hakkında bilgi sahibi oldu.

Seyahatin ikinci ve üçüncü günlerindeyse Türk kafile Bern ve Zürih kentlerini gezme fırsatı buldu.

Seyahate katılan Erkan CNC müşterileri, “Verimlilik Ortaklığı” temalı GF teknoloji gezisini, yenilikçi teknolojileri tanıma, makineler hakkında detaylı bilgilenme ve otomasyon çözümleri hakkında yararlı bulduklarını ifade etti.