GF Lazer Teknolojileri

GF AgieCharmilles Lazer Desen İşleme Makineleri

GF MACHINING SOLUTIONS LAZER TEKNOLOJİLERİ
LAZER DESEN İŞLEMEDE OLAĞANÜSTÜ YARATICILIK

GF Machining Solutions’ın geleceğin akıllı fabrikası vizyonu ile uyumlu olan Lazer desen işleme teknolojisi günlük üretim zorluklarının üstesinden gelmenize yardımcı olur. İşinizde yenilik yapmanıza, pazara sunma sürenizi kısaltmanıza ve çevresel etkinizi azaltmanıza imkan verir.

Lazer desen işleme çözümlerimiz, otomotiv iç tasarımı, otomotiv aydınlatması, lastik, tüketici elektroniği, ambalaj, kozmetik, lüks mallar, tıp, ev aletleri, alet takımları, kalıp yapma, ayakkabı ve spor ürünleri gibi yaşam tarzı/tüketici ürünleri gibi çok çeşitli endüstrilere çözüm sunar. 3D geometrilerinde kolayca ve sonsuz tekrarlanabilirlik özelliği ile ayırt edici bir iz bırakmanızı sağlar.

Lazer desen işleme, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan benzersiz Lazer desen ürün portföyümüz sayesinde plastik enjeksiyon kalıplarının dokulamasını dönüştürecek ve tasarımcıların sınırsız yenilik yapmasına olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır: Lazer desen işleme, Lazer püskürtme, Lazer oyma ve Lazer aşındırma hizmetleri, aynı ve benzersiz çözüm ile sağlanabilir.

GF AGIECHARMILLES 5 EKSENLİ LAZER ÇÖZÜMLERİ

LASER S serisi
Yenilikçi desen işleme – Hızlandırılmış üretkenlik

AgieCharmilles Lazer S serisi makineler, kaliteden ödün vermeden istenen desen işleme üretkenliğini elde etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış son derece verimli, tamamen dijital, hepsi bir arada Lazer desen işleme çözümüdür. Rakiplerinizin önünde olmak için LASER S 1000 U ve LASER S 1200 U makine performansının tüm potansiyelini en son yeniliklerimizle kullanın.

LASER P serisi
Mikro-profiller dünyasına adım atın

AgieCharmilles LASER P serisi, Lazer desen üretimi için pazarın referansı haline gelmiştir. LASER P kullanıcıları Lazer desen işleme avantajlarının tamamından ve ilaveten kontrollü maliyet olanağından yararlanır. AgieCharmilles LASER P 600 U, LASER P 1000 U, LASER P 1200 U ve LASER P 4000 U tarafından sağlanan kârlı uygulamalar sayesinde yeni iş fırsatları elde etmeye hazır olun.

LASER P 400
Olağanüstü doğruluk ve ödün vermeyen kalite 

Müşterilerinizin beklediği son derece hassas sonuçları LASER P 400 ile sağlayın. Bu benzersiz Lazer oyma, desen işleme ve markalama çözümü, olağanüstü kaliteyi, verimliliği ve hızlı Lazer teknolojisini kompakt makine ölçülerinde birleştirir.  LASER P 400, tıbbi implantlar, saatler ve mücevherler, küçük iç parçalar, kesme aletleri ve mikro işlenmiş iş parçaları için küçük parçaların estetik ve işlevsel yüzeyleri için özel olarak tasarlanmıştır.