GF Katmanlı İmalat ve 3D Baskı Çözümleri

GF Katmanlı İmalat Metal 3D Yazıcılar

GF Katmanlı İmalat ve 3D Baskı Çözümleri

Küresel takım tezgâhları üreticisi GF Machining Solutions ile katmanlı imalat çözümlerinin önde gelen sağlayıcısı ve 3D baskının öncüsü olan 3D Systems, yeni metal 3D baskı çözümleri için ortaklık kurdu.

Bu güç birliği hassas işleme endüstrilerine, ezber bozan üretim odaklı metal 3D makineleri sunuyor. Metal 3D yazıcılar size, en zorlu alaşımlardan yüksek kaliteli parçalar üretmenizi sağlıyor. GF-System 3D katmanlı imalat çözümleriyle yüksek verimli ve yüksek tekrarlanabilirlikte üretim deneyimi yaşayın.

Uzman uygulama desteği, yüksek kaliteli toz ve proses yönetimi, entegre yazılım, malzeme ve Metal 3D yazıcı çözümü bir arada.

DMP Flex/Factory 350

7/24 parça üretimi için sağlam, esnek metal 3D yazıcı

DMP Flex 350, çok yoğun, saf metal parçaların daha verimli bir şekilde üretilmesini sağlar ve tüm yapı alanında iyileştirilmiş tek tip parça kalitesi için geliştirilmiş gaz akış teknolojisi içerir. En zorlu alaşımlardan maksimum 275 x 275 x 420 mm parça boyutuna sahip yüksek kaliteli hassas parçalar üretir.  DMP Flex 350 esnek, yüksek verimli, yüksek tekrarlanabilirlikli metal 3D yazıcıdır.

GF Katmanlı İmalat DMP Factory 500

DMP Factory 500

Katmanlı İmalatta ezber bozan makine

DMP Factory 500, havacılık, otomotiv, motor sporları ve diğer yüksek teknoloji endüstrilerindeki üreticilere artan üretkenlik, parça kalitesi ve süreç güvenliği sunarken Toplam Sahip Olma Maliyetini (TCO) önemli ölçüde azaltır ve metal katmanlı imalat teknolojisinin tüm üretim zincirine sorunsuz entegrasyonunu kolaylaştırır.

GF Katmanlı İmalat CUT AM 500

Katmanlı imalat parçalarının benzersiz EDM ayrımı. Yenilikçi tel erozyon EDM çözümümüzle 3D baskılı metal parçaları yapı plakasından hızla ayırın.

CUT AM 500

Katmanlı imalat parçalarının benzersiz EDM ayrımı

GF Machining Solutions’ın 65 yılı aşkın efsanevi EDM uzmanlığına dayanan evrensel AgieCharmilles CUT AM 500, katmanlı imnalat sürecine önemli bir katkı sağlar. Standart EDM veya EDM kullanmaya kıyasla hızlı, hassas, uygun maliyetli ve Otomasyona hazır bir alternatiftir. Katmanlı olarak üretilmiş parçaları yapı plakasından ayırmak için şerit testere. CUT AM 500, GF Machining Solutions ve 3D Systems’in ölçeklenebilir, iş akışı için optimize edilmiş DMP Factory 500 ve DMP Flex/Factory 350 3D metal baskı çözümlerini mükemmel bir şekilde tamamlar.