CNC TAKIM TEZGÂHLARI VE İMALAT ÇÖZÜMLERİ SAĞLAYICISI

Erkan CNC markasıyla takım tezgâhları tedarik hizmeti için çeyrek asır önce yola çıktık. “İyi hizmet” sloganıyla, sadece makine satmadık; dostluk, güven ve içten bağlar kurduk.

İş ortaklarımıza binlerce CNC takım tezgâhı, sarf malzemesi ve satış sonrası hizmeti sağlayarak daha yenilikçi, verimli ve kazançlı iş modeli geliştirmelerine destek olduk. Katma değer yaratarak çalışanlarımıza ve ülke ekonomisine katkı sunduk.

Ülkemizin dinamik sektörlerindeki iş ortaklarımızın makine taleplerini küresel markaların ileri teknoloji ürünleriyle buluşturuyoruz. EDM, talaşlı imalat, otomasyon, taşlama, eklemeli imalat makine ve ekipmanlarını tedarik ediyoruz. Başarıya yenilikçi ve rekabetçi teknolojilerle ulaşacağınıza inanıyoruz.

Türkiye’nin yüzünü ağartan sanayi kuruluşlarımıza hizmet veriyoruz, ülkemiz sanayisinin yükselişinde rol alıyoruz. Makine yatırım planlaması, test kesimi uygulamaları, eğitim ve teknik servis alanında uzman ve deneyimli bir ekibimiz var.

Makine satmak kolaydır, ancak Dünya hızla değişiyor ve kalıcı olmanın yolu bir kültür yaratmaktan geçiyor. Üretim teknolojileri alanında uzun yıllara dayalı tecrübeye sahibiz. Üreticilerimizi tanıyan, onları anlayan, ihtiyaç ve taleplerine en doğru, en uygun ürünleri tedarik ederek değer yaratan çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Bu yüzden işimiz “makineden daha fazlası” diyoruz ve sizin başarı hedeflerinizi daha yükseğe taşımaya kararlıyız.