Bu Sizin de Hikayenizdir

Erkan CNC kokteyl

Bu Sizin de Hikayenizdir

Erkan CNC çalışanları, GF Machining Solutions Uygulama Merkezi binasının açılışı dolayısıyla verilen kokteylde bir araya geldi.

GF ile distribütörlük anlaşmasının ardından çalışan kadrosunu genişleten Erkan CNC, yeni uygulama merkezi binasını bir kokteylle açtı. Canlı müzik eşliğinde yapılan kokteylde ekibe yeni katılanlar tanıtıldı, yaş günü kutlaması yapıldı ve pazarlama yarışması ödülleri verildi.

Erkan CNC Genel Müdürü Serdar Basri Akgün şirket çalışanlarına hitaben yaptığı konuşmada, “Burada bir hikaye yazıyoruz, bu hikayenin bir parçası olun, bu sizin de hikayenizdir” dedi.

GF Teknoloji Merkezinin sanayimiz için ufuk açıcı çalışmalara ev sahipliği yapan bir çözüm merkezi haline geleceğini ifade eden Akgün, “Erkan CNC GF Teknoloji Merkezi olarak hizmet verecek olan bu bina, yeni teknoloji denemeleri, eğitimler ve uygulamalarla bize çok şey katacak ve ayrıca ülkemiz sanayisinin teknoloji çıtasının yükselmesine katkı sunacak. Burada  GF markasının ileri teknoloji ürünü işleme merkezlerini, EDM makinelerini, bağlama sistemlerini ve yazılımları konuşlandırarak müşterilerimizin hizmetine sunacağız” diye konuştu.

Makine ve teknolojilerin ötesinde en önemli unsurun insan olduğuna değinen Serdar Basri Akgün, başarı için takım çalışması yapmak gerektiğini vurguladı.

Erkan CNC GF Teknoloji Merkezinde müşterilere uygulama, eğitim ve test kesim hizmetleri verilecek.