Item Birim CUT E 350
Makine ölçüleri mm 2470 x 1750 x 2200
Makine Ağırlığı kg 2525
Parça ölçüleri mm 820 x 680 x 250
Max. Parça ağırlığı Kg 400
Dielektrik seviyesi min/max mm 0/240
Hareketler X Y Z mm 350 x 250 x 250
U V Hareketler mm ± 45
Açılı kesim/yükseklik °/mm ± 30/38 or ± 25/80
Eksen hareket hızları (XYZ) mm 0-3000
Eksenlerde çarpma koruması X Y Z
Tip De-iyonize su
Toplam dielektrik kapasite l 760
Filtre sayısı 2
Reçine tüpü (standart) l 1
Kullanılabilir tel çapları mm Ø 0.1-0.3
Kullanılabilir tel makaraları kg 5 (JIS P5), 25 (DIN 160)
En yüksek kesme hızı mm2/min 300 (0.46)
Ekran/Yazılım TFT 19’’/Windows 7

AgieCharmilles CUT E 350

CUT E350/CUT E600 sahip olduğu yeni ve etkin, kullanımı kolay arabirimi (HMI) ve bütünleşik teknolojileriyle işlemleri kolaylaştırıyor. Kesme hızını artırıyor, yüzey kalitesini yükseltiyor, değerli iş parçalarını özenle keserek işi sağlama alıyor.

Yeni tasarım, yeni teknoloji

CUT E 350 ve CUT E600 tel erozyon tezgahlarında performans ve üretkenliği artırıyor, iş teslimatını hızlandırıyor.

Kompakt tasarım 

CUT E350 için işyerinizde yaklaşık 4 metrekarelik bir alan yeterli.

Kolay çalışma için Thermocut

Parçaların başarılı şekilde kesilmesi için anahtar nokta, tel takma işleminizden önce Thermocut sistemi ile başarılı bir tel kesme sistemidir.

Tel sistemi

Güvenilir tel sürücü ve tahliye mekanizmaları makaradan itibaren telin başarılı bir şekilde sürülmesini sağlayarak problemsiz kesime önayak olur.

Otomatik tel takma

Otomatik tel takma ve yeniden tel takma sistemi tüm bilinen pirinç ve kaplamalı, ayrıca tüm sert ve yumuşak pirinç teller ile başarılı tel takmayı garanti eder.

Otomatik indeksleme sistemi 

Oto-indeks ünitesi 90 derece indekslemeli işlemlerinizde havuz içinde kesim yapabilmenizi sağlayan verimli bir opsiyondur.

El kumandası

Tek el ile kullanım için tasarlanmıştır. El kumandası iş parçasının hazırlık ve diğer işlemleri esnasında kullanım kolaylığı sağlayan bir ünitedir.

Büyük tel makarası kullanım imkanı

CUT E 350 ve CUT E 600 tel erozyon tezgahlarındaki büyük makara opsiyonu büyük reçine tüpü opsiyonu ve çift filtreleme sistemi ile uzun süre kesintisiz çalışmanızı sağlar.

Enerji tasarrufu: Enerji maliyetleri ve ekolojik çevre için gereklilik  

Birçok işletmede enerji tasarrufu sağlamak üretim maliyetlerini düşürmek için en önemli maddelerden biri haline geldi. Econowatt modülü tezgahın açık boşta zamanlarında enerjiden tasarruf sağlayan bir sistem olarak dizayn edildi. Kesim durdurulduğunda veya bittiğinde bu modül enerji tüketimini 1 kw’tan daha az olacak şekilde seçilen parametreye göre işlem yapar. Automatic restart sistemi ise işyerinizin çalışma saatlerine göre makinanızın otomatik olarak açılmasını sağlar. Bu sayede makina ve su ısısının stabil hale gelmesi için beklemenize gerek kalmaz.

CUT E serisi büyük, ağır parçaların dahi hassas ve hızlı şekilde kesilebilmesi için tasarlandı. Aynı hassas sonuçları almak için bu modele güvenebilirsiniz.

19”lik yeni çoklu dokunmatik ekran ile donatılmış, yüksek hassasiyette detaylara sahip yeni kontrol sistemi ile kullanıcılar makinayı çok kolay öğrenebiliyor, tek elle kullanabiliyor ve çoklu gözlü işler ile pek çok kesim teknolojisi kullanabiliyorlar.

Yüksek performanslı kesiminizin anahtarı modern IPG jeneratörüdür. Bu jeneratördeki bütünleşik teknolojiler, kesme hızınızı, yüzey kalitenizi ve hassasiyeti artırır, beklentilerinizi karşılayarak müşterilerinizi memnun eder.