ERKAN CNC SANAYİNİN HİZMETİNDE

ERKAN CNC, 2002 yılında İstanbul’da kuruldu. Çalışma hayatına, tel erozyon ve dalma erozyon makineleri için servis ve yedek parça tedarik hizmetleriyle adım attı. Birçok firmanın ‘öncelikli tedarikçi’ olarak tercih ettiği Erkan CNC, kısa sürede büyüyerek sektörde önemli bir konuma ulaştı.

Bugün, 50’yi aşkın deneyimli satış ve servis kadrosuyla, binlerce sanayi kuruluşuna başarıyla hizmet vermektedir. Firmaların üretim süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla gerekli yatırımlara giden Erkan CNC, Avrupa’nın sayılı, Türkiye’nin ise en büyük yedek parça ve sarf malzeme stoğunu oluşturmuştur. Bu sayede, üreticilerimiz için hayati öneme sahip olan parça tedarik sürelerini minimum düzeye indirmiştir.

Kullanılmış makinelerin endüstriye yeniden kazandırılması için, Eskişehir’de 2000 metrekarelik revizyon merkezi kuran Erkan CNC, üretim potansiyelini verimli kullanarak ülke ekonomisine katkı sunmayı hedeflemiştir.

GF Machining Solutions Türkiye Mümessili

Erkan CNC, 2011 yılında, dünyanın en büyük EDM makine üreticisi GF Machining Solutions ile mümessillik anlaşması yaptı. Erozyon makinelerinin mucidi olan İsviçreli GF Grubu, alanında en ileri teknolojiyi sunan küresel bir markadır.

Türkiye pazarında yüzde 50 tercih edilme oranıyla sektöründe haklı bir konum elde eden GF’in gücü, Erkan CNC’nin genç, yenilikçi, dinamik ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla birleşerek yeni bir boyut kazanmıştır.

Erkan Makine, İstanbul İMES Sanayi Sitesi ve Eskişehir Sanayi Sitesi’nde kurduğu showroom’larıyla sanayicilerimizin hizmetindedir.

İMES EĞİTİM VE UYGULAMA MERKEZİ

ErkanCNC’nin merkez ofis binasında faaliyet göstermektedir. Yeni teknolojilerle uygulamalar yapılan merkezde, satın alma süreçlerinde, işleme merkezleri, tel erozyon, dalma erozyon ve hızlı delik delme makineleriyle test kesimleri ve eğitim çalışmaları yapılmakta.

ESKİŞEHİR SHOWROOM APLİKASYON VE REVİZYON MERKEZİ

Erkan CNC, Eskişehir KOBİ Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 2500 metrekarelik showroom, aplikasyon ve revizyon merkeziyle Anadolu sanayisine hizmet vermekte. Sektörde “ikinci el” sahasını açan Eskişehir birimimizde, sıfır tezgah satışı, yedek parça ve sarf malzemeleri hizmetleri verilmekte.

Revizyon ve aplikasyon merkezi olarak hizmet veren Eskişehir tesislerimizde, mümessilliğini yaptığımız GF Machining Solutions marka sıfır model tezgahların demo ve satışı yapılıyor. 2007 yılından beri hizmet vermekte olan Eskişehir tesisimiz, arge faaliyetlerine odaklanan grubumuzun diğer şirketi Truva Kalıp ile aynı çatı altında faaliyet göstermekte.