HSM: Yüksek hızlı İşleme merkezleri kesme hızı açısından, konvansiyonel makinelere oranla 10 kat daha hızlı makinelerdir. Daha büyük hassasiyet ve daha iyi bir yüzey elde edilir. Yani, hertürlü malzemeler büyük ölçüde işlenebilir  anlamına gelir. HSM temel bir avantajı, sistematik bir şekilde entegrasyonu ile, proses zinciri önemli ölçüde kısaltılabilir olmasıdır.

Mikron, HSC teknolojisinde öncü bir firma olarak , hızla gelişen Yüksek Hızlı Kesme  teknoloji pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için XSM ürününü geliştirdi. XSM,  Besleme hızı, hızlanma ve kontrol performansı ile dünyanın en üst düzeyde etkileyen , tanınmış HSM hattından ilham alarak geliştirilmiştir

XSM: Ultra Yüksek Hızlı İşleme Merkezleri

HPM işleme merkezleri  3, 4 ya da 5 eksen konseptinde , yüksek kaliteli parçaların genel üretimi için tasarlanmıştır. State-of-the-art motor milleri, doğrudan tahrikli lineer  ve döner eksenleri ile ve katı makine gövdesi modern takım  sistemi ile, kendini kanıtlamış MIKRON palet yapısı  ve uygun talaş  temizleme  / kesme yağı  çözüm alanı sayesinde ihtiyaç duyulan  hassas ve ekonomik üretimi elde etmek için siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.