Gruppo Parpas Giuliano Gemmo

Gruppo Parpas Türkiye Pazarında

İtalyan Parpas markasının temsilcisiyiz

Erkan CNC, İtalyan Gruppo Parpas markalı makinelerin Türkiye temsilcisi oldu. Parpas “Müşteriye özel takım tezgahı üreticisi” kimliğiyle tüm dünyada en hassas büyük boyutlu işleme merkezi üreticilerinden biri.

Merkezi İtalya’nın Padova kenti olan Gruppo Parpas’ın geçmişi 1951’e kadar uzanıyor. Yüksek hassasiyet, esneklik ve hız konusunda kararlı tutumuyla Gruppo Parpas, havacılık, uzay teknolojileri, otomotiv, enerji ve kalıpçılık alanında işleme merkezleri üreticisi.

Dünya çapında tanınan ve güvenle kullanılan Parpas markalı makineler inovatif özellikleriyle öne çıkıyor. Özellikle makine mimarisinde önemli kriterlerden biri olan gövde içi termal sıcaklığın standartının sağlanmasında çözüm sunuyor.

Üstün teknolojik özellikleriyle Gruppo Parpas markalı makine kullanmak firmalar tarafından bir prestij unsuru olarak algılanmakta. Dünyanın en büyük firmalarının üretim bantlarında

İstanbul’a gelen Gruppo Parpas İhracat Sorumlusu Giuliano Gemmo Erkan CNC yetkilileriyle mümessilik sözleşmesi imzaladı.