Gozio Transfer Türkiye pazarında

Gozio Transfer işleme merkezi

ERKAN CNC GOZIO TRANSFER’İN YETKİLİ SATICISI OLDU

Erkan CNC, İtalyan transfer makineleri ve işleme merkezi markası Gozio Transfer ile mümessillik anlaşması yaptı. Şirket, metal işleme ve endüstriyel ekipmanların imalatında geniş konfigürasyon seçenekleriyle dikkat çeken Gozio markalı makineleri Türkiye pazarına sunacak.

İtalya’nın Ospitaletto kentinde kurulu 10 bin metrekare tesisinde üretim yapan Gozio Transfer şirketi, 1959’da kuruldu. Pek çok ülkede müşterileri için “sanayinin birçok dalında tam müşteri memnuniyeti” ilkesiyle faaliyetlerini sürdüren Gozio Transfer, tasarım, imalat, montaj, kalite kontrol ve satış sonrası hizmetleri veriyor.

Model ve konfigürasyon çeşitliliğiyle dikkat çeken Gozio markalı makineler, endüstrinin taleplerine uygun farklı uygulamaları barındırmakta, üretim çözümlerini yüksek esneklik, performans ve uygun fiyatla buluşturmakta.

İki ana hatta konumlandırılan makineler, yüksek üretim hacmine uygun döner eksen istasyon ile çalışan üniteler pozisyonlamaya bağlı olarak çeşitlendirilen transfer makineleri ve düşük ve orta üretim hacmine uygun işlem gerektiren parçalarda kullanılan işleme merkezi grubundan oluşmakta.

Gozio transfer makineleri ve işleme merkezleri ile otomotiv, elektrik, klima, kilit, yağ-gaz sistemleri, pnömatik, batarya, musluk, valf ekipmanları üretiminde verimli sonuçlar elde edilmekte, alüminyum, pirinç, bronz, dökme demir ve çelik metaller işlenebilmekte.