ERKAN CNC MICROCUT DİSTRİBÜTÖRÜ

Erkan CNC MicrocutErkan CNC, Tayvan’ın önde gelen CNC markası Microcut’ın distribütörlüğünü üstlendi. Gelişmiş teknolojiye odaklanan, imalat kapasitesi ve arge performansıyla dünya endüstrisine kendini kanıtlayan Buffalo Machinery ile imzalanan anlaşmayla Erkan CNC, firmanın Microcut Challenger markalı tezgahlarını Türkiye pazarına sunacak.

Merkezi Tayvan’ın Taichung kentinde olan Buffalo Machinery’nin Avrupa üssü ise Hırvatistan. 1979’da kurulmasının ardından teknolojiye yatırım yapan Buffalo Machinery Tayvan’ın en hızlı büyüyen şirketi. Firma 5 eksenli ve yüksek hızlı işleme merkezi için Akıllı İşleme Teknolojisi (SMT) uygulamasını duyuran Tayvanlı ilk üretici.

Buffalo Machinery, CNC dik işleme merkezleri, CNC yatay işleme merkezleri, CNC torna tezgâhları, CNC 5 eksenli işleme merkezleri ve CNC borwerk tezgahlarıyla imalat sektörüne komple ürün yelpazesi sunmaktadır. Microcut markası üst düzyde kalite ve yüksek performansıyla başta havacılık, otomobil, enerji, tersane, kalıpçılık, medikal, tarım, petrol ve doğal gaz olmak üzere pek çok alanda imalat çözümleri sunmakta.