Erkan CNC 15 yaşında

Erkan CNC 15 yaşında15 yaşımızı kutluyoruz

Erkan CNC 15. kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Dört genç girişimcinin 2002 yılında kurduğu şirket, endüstri sektörünün global markalarını Türk sanayicisiyle buluşturuyor.

15 yıl önce İstanbul’da kurulan Erkan CNC sektöre, tel erozyon ve dalma erozyon makineleri için servis ve yedek parça tedarik hizmetleriyle adım attı. Birçok firmanın öncelikli tedarikçi olarak tercih ettiği şirket kısa sürede hedeflerine ulaştı.

Erkan CNC bugün, 50’yi aşkın deneyimli satış ve servis kadrosuyla, binlerce sanayi kuruluşumuza hizmet veriyor. İşletmelerin üretim süreçlerin aksatmadan sürdürebilmeleri için Avrupa’nın sayılı, Türkiye’nin ise en büyük yedek parça ve sarf malzeme stoğunu oluşturdu.

Erkan CNC, 2011 yılında, dünyanın en büyük CNC makine üreticilerinden George Fisher grubunun mümessilliğini üstlendi. Global pazarların daralma süreci yaşadığı dönemde Avrupa’da GF Machining Solutions’ın “En iyi 2. satıcısı” seçildi.

Erkan CNC, GF Machinig Solutions’ın yanı sıra Tornos, Microcut, Hision, Gozio, Equiptop, Yan Yang, Fikus, JSEDM, Gozio ve Gruppo Parpas markalarının da yetkili satıcısıdır.